mtb.lv Workshop
ru lv en
Подразделы
Новости
9200km of Red Bull Trans-Siberian Extreme
It was on the board of long distance flight Moscow-Khabarovsk.
There are some sort of news which came from the air,
I just opened Aeroflot magazine and saw that incredible news... 

15 July – 6 August 2015
Red Bull Trans-Siberian Extreme
The participants will cycle 9,195 km along the entire route of the legendary Trans-Siberian Railway,
covering 15 stages, varying from 300 to 1,400 km each.
As of today it’s the longest bicycle stage race in the world. Читать дальше »
Veloserviss kausa izcīņa

Balvas sacensību nolikums
 
Mērķis – veicināt un popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā. Piedāvāt ikdienas Latvijas riteņbraucējam, izjust pasaules klases sportistu treniņu, sacensību garu un atmosfēru. Noskaidrot labāko virtuālo velosimulātora braucēju Latvijā.

Sacīkšu laiks un vieta

Sacensības notiek no 2012.gada 5 novembra līdz 2013. gada 10. februārim ar finālu 2013.gada 25. februārī. Sacensības notiks 4. posmos ar 20-40km garām distancēm. Viena posma veikšanai tiks dots laiks, 10. darba dienas.

Читать дальше »
Video - 2001 MTB Latvijas kauss

Видео с двух этапов MTB Latvijas kauss в Smiltene и Kuldiga
И что же в этом интересного....?

Пленка была отснята и отложена "на потом, когда будет время" чтобы смонтировать из этого материала маленький ролик про нашу велосипедную жизнь. Время шло, а пленка лежала. Мы так ничего и не смонтировали. Влад нашел для кассеты укромный уголок, а потом по семейным обстоятельствам уехал на Кипр. На этом можно поставить точку! Читать дальше »
Svētdien 5.februārī ziemas velobraucienu pa Lojas upes ledu

Labdien visiem!

Ziemas velo braukšanai ir viena unikāla iespēja – pēc tam, kad sals vairākas dienas ir noturējies zem -10 grādiem, lielākā daļa Latvijas upes ir pietiekami aizsalušas, lai pa tām varētu ne tikai iet kājām, bet arī braukt ar velosipēdu. Šāda iespēja ir ne katru gadu un tikai dažas dienas gadā. Jo tad, kad auksts laiks ir noturējies ilgāku laiku, tad sāk kristies upēs ūdens līmenis un ledus sāk no krastiem plaisāt un lūzt. Tādos brīžos kļūst grūti un bīstami izkļūt no upes krastā. Mazās upes ir brīnišķīgas tieši ziemas velo braucienam, jo vasarā tās mēdz būt pa seklu, lai laivotu, brīžiem pārāk daudz sakrituši koki, kas traucē braukt ar laivu. Taču ziemā ir līdzens segums(ledus) un viegli apbraukt, apnest velosipēdu apkārt šķēršļiem.

Читать дальше »
Чемпионат мира велокурьеров (дополнение)
На этих выходных, с 27 по 31 июля в столице Польше, Варшаве проходил Чемпионат Мира Велокурьеров, в котором на “Cargo” дистанции (перевозка габаритных-нестандартного размера “посылок“) одержал первенство Янис Белецкс! Читать дальше »

Архив новостей

Статьи

Weekend riding


Фото недели
комментарии [0]
архив [140]

Обзор Rohloff Speedhub
Обзор Rohloff Speedhub
Прогноз погоды
 © 2002-2019 mtb.lv