mtb.lv Workshop
ru lv en
„Pludmale to vēl nav pieredzējusi!”
Sākta biļešu tirdzniecība uz „Ride It Summer Jam ‘08”
 
2008. gada vasara Latvijas ekstrēmo sporta veidu pasaulē būs īpaša, jo pirmo reizi Latvijā BMX frīstaila, MTB frīstaila, „Converse Sk8 Attack” un inline sacensības notiks pludmalē, pilnīgi jaunā, speciāli sacensību vajadzībām celtā skeitparkā!
 
9. augustā Jūrmalā, Dzintaru pludmalē jau no pl. 10:00 norisināsies starptautisks ekstrēmo sporta veidu pasākums „Ride It Summer Jam ‘08”. Sacensības ar saukli „Pludmale to vēl nav pieredzējusi!” būs vasaras versija pagājušajā ziemā notikušajam „Ride It Winter Jam ‘08”, kas Rīgas Kinostudijas paviljonos pulcēja ap 3000 skatītāju un 127 sportistus no 10 valstīm. Sacensību organizatori pēc ziemas pasākuma veiksmīgās norises „Ride It Summer Jam-am ‘08” prognozē vēl lielāku skatītāju un sportistu atsaucību, jo tās ir ne tikai sacensības, bet arī adrenalīna pilns šovs, kas spēj pulcēt tūkstošiem jaunus un ne tik jaunus ekstrēmo sporta veidu cienītājus.
 
Paralēli sacensībām apmeklētāji varēs piedalīties dažādās aktivitātēs – pasākuma teritorijā atradīsies volejbola un frīsbija laukumi, jau no paša rīta dejot gribētājus izklaidēs deju telts DJ-i, darbosies regeja kafejnīca, būs apskatāmi vairāki ekstrēmo sporta veidu zīmolu stendi un radošās darbnīcas. Kā lieliska alternatīva „Ride It Winter Jam ‘08” notikušajam snovbordam un frīstaila slēpošanai pludmalē būs iespēja vērot veikborda sacensības un slaidšovu. Veikbords Latvijā šobrīd strauji attīstās kā vasaras dēļošanas iespēja ziemā aktīvajiem snovbordistiem.
 
Sacensības un citas aktivitātes pludmalē norisināsies līdz pat pl. 23:00, taču ar to „Ride It Summer Jam ‘08” nebūs beidzies, jo jau no pl. 22:00 netālās „Cinevilla Studio” 3 zālēs būs sācies pasākuma „afterpārtijs”, kur aicināti visi, kas jau sanieguši 16 gadu vecumu. Ieeja burziņā visiem dienas pasākuma apmeklētājiem būs bez maksas.
 
Biļetes uz „Ride It Summer Jam ‘08” sākot ar 1. jūniju iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, turklāt pirmo 500 biļešu cena būs tikai Ls 7; katras nākamās 500 biļetes maksās jau par latu dārgāk! Laba ziņa vecākiem - bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja būs bez maksas! Šoreiz tiek piedāvāta arī iespēja par Ls 30 iegādāties VIP ieejas karti, kas garantēs VIP aproci, skatuvietu VIP ložā kopā ar tiesnešiem, DJ un sacensību dalībniekiem, atsevišķu bāru sacensību laikā, bāru bez rindas „afterpārtija” laikā, bezmaksas Vittel un Vittel Energy ūdeni.
 
Šīs vasaras „Ride It Summer Jam ‘08” oficiālie partneri ir „Converse Sk8 Attack” un „Avantis”, pasākumu atbalsta „Snickers”, „Sk8park.lv”, „Cita Tipogrāfija”, „Bern”, „Tempered Bikes”. Informāciju nodrošina „LNT”, „Narvesen”, „King Coffee Service”, „European Hit Radio”, „Triecienspēks”, „Streetmedia”, „TVNET”, „ORB.LV”, „Snovbords.lv”
 
Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Kalniņa, biedrība „Rideit”
m.t. 29374713, kristiana@crystral.lv

 

Последние статьи в разделе
» Schwalbe Evo Aerothan Innertube
» HEXLOX: Anti Theft for saddles, wheels and more
» умный велозамок Skylock - The World's Smartest Bike Lock
» Blaze Laserlight on the streets of London
» Just riding along
» The UK handmade bicycle show
» Kinekt Design Gear Ring
» Опрос

Архив статей

Weekend riding


Фото недели
комментарии [0]
архив [140]

Обзор Rohloff Speedhub
Обзор Rohloff Speedhub
Прогноз погоды
 © 2002-2019 mtb.lv