mtb.lv Workshop
ru lv en
Ārvalstu TOP braucēji sacensībās „Ride It Winter Jam ’08”
 
16. februārī, sākot no pl. 11 00, Rīgas Kinostudijā pirmo reizi notiks Latvijā lielākās starptautiskas ekstrēmo sporta veidu sacensības „Ride It Winter Jam ‘08”. Pasākuma organizatoriem izdevies sapulcēt vel nebijušu ārzemju BMX un MTB frīstaila braucēju, kā arī skeitbordistu skaitu. Sacensībām savu dalību šobrīd pieteikuši braucēji no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Čehijas, Slovākijas, ASV, Vācijas, Austrijas un Itālijas. Nav izslēgts, ka pieteiksies braucēji vēl no kādas valsts, jo zināmu interesi par šo pasākumu izrāda arī Somu, Norvēģu, Zviedru un Spāņu braucēji. Protams, sacensībās piedalīsies arī Latvijas labākie šo sporta veidu pārstāvji.

Katrs no ārvalstu dalībniekiem ir īpašs un unikāls, tomēr īpaši gribētos izcelt tādas BMX frīstaila zvaigznes kā Brad Simms (ASV), Alessandro Barbero (Itālija), Michal Beran (Čehija) un Alexander Furaev (Krievija), kā arī skeitborda braucēju Lukas Danek (Čehija). Gan šo, gan pārējo sportistu profilus iespējams aplūkot „Ride It Winter Jam ‘08” oficiālajā mājas lapā www.jam.rideit.lv.
 
Alexander Furaev ir viens no labākajiem Krievijas BMX frīstaila braucējiem, savukārt Alessandro Barbero ir pasaules līmeņa BMX „triku mašīna” no Itālijas, bet skeitborda pasaulē šobrīd lielisku sniegumu uzrāda viens no Čehijas labākajiem braucējiem – „Quiksilver” komandas braucējs Lukas Danek.
 
Afroamerikānis Brad Simms ar BMX brauc jau 9 gadus un šobrīd aktīvi apceļo pasauli - viņš ir viesojies daudzās pasaules valstīs un savu ceļojumu ietvaros piedalās arī BMX frīstaila sacensībās. Brad ir real street piekritējs, t.i., ikdienā sportists vairāk izmanto pilsētu ielu piedāvātās vietas, kur vizināties, tādēļ, iespējams, viņu varēs redzēt ne tikai Kinostudijā, bet arī satikt Rīgas ielās.
 
18 gadus jaunais čehs Michal Beran ir veiksmīgi pierādījis sevi pasaules mēroga sacensībās un ieguvis labus sponsorus – „Red Bull”, „Etnies”, „Nokia”, „Proper bikes”, „King Kong”. Pirms pāris nedēļām Igaunijā, kur notika pagaidām lielākās BMX sacensības Eiropā ziemas periodā „Simpel Session”, viņš ieguva godpilno 16. vietu 90 braucēju konkurencē. Uz šīm sacensībām ierodas daudz jo daudz labu braucēju no visas pasaules. Lieliski šajās sacensībās nostartēja arī latvietis Oskars Zajarksis, kurš ieguva 25. vietu, turklāt aiz viņa palika daudzi pasaules klases braucēji.
 
„Ride It Winter Jam ‘08” jau tagad ir izskanējis pasaules ekstrēmo sporta veidu medijos un pamatoti uzskatāms par Latvijas ekstrēmo sporta veidu pasaules līdz šim lielāko notikumu un pasākumu ar ilgspējīgu attīstību.
 
Biļetes uz „Ride It Winter Jam ‘08” iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Pirmās 500 biļetes pieejamas tikai par Ls 4,-. Vairāk informācijas par pasākumu un tajā plānotajām aktivitātēm - pasākuma oficiālajā mājas lapā: www.jam.rideit.lv.
 
Video resursi internetā:
Alessandro Barbero (Itālija)

Lukas Danek (Čehija)

Brad Simms (ASV)

Michal Beran(Čehija)

Alexander Furaev (Krievija)

 
Ride it


 „Ride It Winter Jam ’08” preses brīfings
 
 
Biedrība „Rideit” aicina ierasties uz Latvijā lielāko starptautisko ekstrēmo sporta veidu sacensību „Ride It Winter Jam ‘08” preses brīfingu.
 
Vieta: Torņa iela 4, ieeja 2C, 301. kab., Rīga
Datums: trešdiena, 13.02.2008.
Laiks: 13:00
 
Piedalīsies:
Biedrības „Rideit” valdes priekšsēdētājs Matīss Līcis
Biedrības „Rideit” valdes loceklis Artis Štromanis
Latvijas Skeitborda federācijas valdes priekšsēdētājs Gints Gailītis
Latvijas BMX frīstaila TOP braucējs Aivars Šneiders
 
„Ride It Winter Jam ‘08” notiks š.g. 16. februārī Rīgas Kinostudijā. Sacensībās piedalīsies pasaules topa braucēji no 10 valstīm, kā arī labākie Latvijas sportisti. „Ride It Winter Jam ‘08” ir pamatoti uzskatāms par Latvijas ekstrēmo sporta veidu pasaules līdz šim lielāko notikumu un pasākumu ar ilgspējīgu attīstību. Papildus informācija – pasākuma oficiālajā mājas lapā www.jam.rideit.lv.
 
Preses pārstāvjiem, kas nav paspējuši akreditēties pasākumam mājas lapā līdz 10. februārim, būs iespēja to izdarīt brīfinga laikā.
 
Kontaktpersona:
Artis Štromanis,
mob. 28329776
 
 
Informāciju sagatavoja:
Rideit.lv un Crystral Records radošā komanda
E-pasts: jam@rideit.lv
www.jam.rideit.lv
Последние статьи в разделе
» Schwalbe Evo Aerothan Innertube
» HEXLOX: Anti Theft for saddles, wheels and more
» умный велозамок Skylock - The World's Smartest Bike Lock
» Blaze Laserlight on the streets of London
» Just riding along
» The UK handmade bicycle show
» Kinekt Design Gear Ring
» Опрос

Архив статей

Weekend riding


Фото недели
комментарии [0]
архив [140]

Обзор Rohloff Speedhub
Обзор Rohloff Speedhub
Прогноз погоды
 © 2002-2019 mtb.lv