mtb.lv Workshop
ru lv en
Baltic Rookie Fest2008. gada 10. februārī Milzkalna snovparkā norisināsies World Rookie Fest tūres Baltijas fināls, kurā piedalīties aicināti snovbordisti – puiši un meitenes līdz 18 gadu vecumam.
 
Slopestyle sacensības, kuras vērtēs Latvijā zināmi un atzīti tiesneši, dažādas aktivitātes, ātra mūzika un lieliskas balvas no Protest un Head, turklāt dalība pasākumā ir vienīgā iespēja nokļūt Lielajā Finālā: trīs uzvarētājus Head vedīs uz Neklid trasi Čehijā, kur norisināsies Starptautiskās World Rookie Fest sacensības.
 
Pasākuma ietvaros ar savu pieredzi dalīsies slavenais Protest komandas braucējs Jonas Hagstrőm, notiks aizsargu šovs un būs citi pārsteigumi, turklāt ikvienam dalībniekam būs iespēja ievaskot savu dēli ar jaunajiem" STAR" vaskiem bez maksas.
 
Sacensību sākums – 12.00, reģistrēties iespējams portālā www.sniegaklubs.lv vai, rakstot pieteikuma vēstuli uz e-pastu ieva@sniegaklubs.lv.
 
World Rookie Fest aizsācies 2003. gadā; katru gadu jauno sportistu komandas no visas pasaules ierodas sacensībās, padarot to par starptautisku pasākumu, kas turklāt ir iekļauts TTR Pasaules Snovborda Tūres reitingā. Tas nozīmē, ka šīs sacensības var dot jaunajiem Baltijas braucējiem pirmos punktus ceļā uz starptautiski atzītu pro līmeni.
 
Baltic Rookie Fest piedāvā Protest, organizē sniegaklubs un rideit.lv. Tiekamies Milzkalnā!
 
 
 
Informāciju sagatavoja
Biedrība “Rideit” sadarbībā ar Sniegaklubu
info@rideit.lv
Последние статьи в разделе
» Schwalbe Evo Aerothan Innertube
» HEXLOX: Anti Theft for saddles, wheels and more
» умный велозамок Skylock - The World's Smartest Bike Lock
» Blaze Laserlight on the streets of London
» Just riding along
» The UK handmade bicycle show
» Kinekt Design Gear Ring
» Опрос

Архив статей

Weekend riding


Фото недели
комментарии [0]
архив [140]

Обзор Rohloff Speedhub
Обзор Rohloff Speedhub
Прогноз погоды
 © 2002-2019 mtb.lv